Všichni, kdo dobře sledují naše sociální sítě vědí, že jsme se před týdnem zúčastnili prestižních závodů 2019 GEOX Rome E-Prix soutěže ABB FIA Formula E. Za to, že jsme měli možnost účastnit se této akce vděčíme našim italským kolegům, týmu Fast Charge. Tímto jim ještě jednou mnohokrát děkujeme!

Už ve čtvrtek odpoledne jsme dobalili poslední potřebné věci a vydali se na dlouho cestu. V pátek ráno, po náročné cestě jsme konečně dorazili do Říma, kde jsme vyložili naši nejnovější formuli, pozdravili se s organizátory a členy ostatních Formula Student týmů. Potom jsme se mohli věnovat dennímu programu závodů a prezentovat všem účastníkům akce náš monopost.

V sobotu jsme měli možnost přihlížet zlatému hřebu této události, kvůli kterému všichni návštěvníci dorazili. Tím nebylo nic jiného, než samotný závod Formula E.  I v tento den jsme měli možnost v areálu závodů vystavovat naši formuli, načerpávat inspiraci od ostatních týmů a vyměňovat si s nimi svoje tipy. Také jsme zde měli tu jedinečnou příležitost klást zvídavé otázky odborníkům z praxe.

Závody i ostatní program, který se konal v rámci této akce pro nás znamenaly další zkušenosti, které jsou pro náš projekt klíčovými. Proto se už teď těšíme na příští ročník!