Prosinec už dávno zaťukal na dveře, a to značí nejen krásné období plné lásky a pohody, ale i příchod svatého Mikuláše, který, jak známo, nosí hodným dětem adventní kalendář. Byli jste hodní, ale Mikuláš s čerty a andělem Vám na dveře už dlouhá léta nebuší? Nelamte si s tím hlavu, od toho jsme tu my, studentský tým překypující spoustou dobrých nápadů a skvělých lidí. Letos jsme si pro Vás připravili odměnu za Vaši podporu a za to, že nás na našich sociálních sítích nepřestáváte podporovat.

Letos si pro Vás tým eForce FEE Prague Formula připravil adventní kalendář ve spolupráci s firmou Prusa Research, která je světovým lídrem v oblasti 3D tisku. Každý den přibude na webu Prusaprinters část formule, ze kterého si jednoduše stáhnete data k tisku i s návodem na nastavení tiskárny. Aby to bylo zajímavější, nejsou to soubory jen tak ledajaké, nýbrž části našeho letošního modelu FSE.X, který si k Vánocům budete schopni v pohodlí domova složit. Formule má odpružený podvozek s otáčejícími se koly, viz obrázek.

Sledujte náš Instagram, kde se každý den po nahrání dat na web Prusaprinters ukáže příspěvek, s jakou částí můžete aktuální den počítat.
V průběhu adventu proběhne i soutěž o hodnotné eForce ceny! 13.12. se na naší Facebook stránce dozvíte veškeré informace o pravidlech.