Zdravíme všechny naše příznivce poprvé z mosteckého Autodromu!

V úterý jsme již od rána balili vše potřebné a poctivě jsme se připravovali na naše poslední oficiální závody letošní sezóny. Okolo půl třetí odpoledne konečně vyrazilo první auto směr Most. Pár dní před soutěží jsme vyrazili na testování, kde se zejména naši noví piloti zdokonalovali v ovládání formule pro všechny disciplíny.

Když všechna auta dorazila konečně do kempu, všichni jsme se zabydleli, rozestavěli jsme pit a díky důkladné přípravě a spolupráci jsme si mohli užit volný zbytek večera. Další den nám náš kapitán naordinoval budíček na 7:00, abychom stihli absolvovat přejímky co nejdříve.

Ráno, po instalaci měřiče spotřeby energie, jsme vyrazili na kontrolu akumulátoru, ze které jsme zamířili na přejímku nízkonapěťových systémů. Po absolvování těchto přejímek jsme vyrazili na kontrolu mechanických náležitostí. V pozdnějších odpoledních hodinách jsme stihli i ověření vysokonapěťových systémů monopostu. Dokonce jsme stihli absolvovat i test náklonu vozidla a simulovaný déšť.

První den se nám vedlo velmi dobře. Jediné, co nás opět, jako na předchozích závodech, sužovalo bylo až nepříjemně horké počasí. Inženýři na technických přejímkách s naší formulí neměli žádné větší problémy, tudíž vše šlo jako po másle. Doufáme, že i další dny budou takto úspěšné.

Zítra nás čekají zejména statické disciplíny, takže nám nezapomeňte držet palce!