Před týdnem jsme se vrátili z okruhu Yas Marina v Abú Dhabí, kde jsme organizátorům EXPO 2020 předváděli, co všechno studentské formule dokážou. Na naše jízdy se přišli podívat i zástupci místních univerzit, kam jsme po dynamickách ukázkách také jeli prezentovat náš projekt i České učení technické v Praze.

Pokud jste o naší cestě do Spojených arabských emirátů ještě neslyšeli, podívejte se na reportáž z České televize nebo si přečtěte tiskovou zprávu, kterou vydalo CZ EXPO.

Události: Formule českých studentů v Abú Dhabí
Tisková zpráva – „Formule studentů ČVUT se předvedly na okruhu F1 v Abu Dhabi“

Děkujeme všem podporovatelům našeho projektu a hlavně ČVUT i zástupcům CZ EXPO za možnost zúčastnit ježdění s naší formulí přímo na  okruhu Formule 1. Pro všechny zúčastněné členy našeho týmu to byl úžasný zážitek a doufáme, že se podaří v rámci programu EXPO 2020 uspořádat na místě závody s mnohem větším počtem studentských týmů.

Pokud chcete mít i nadále možnost sledovat podobné fotky z našeho projektu i každodenního života u nás na dílně,navštivte náš instagram a facebook, kam téměř každý den přidáváme novinky z dílny i mimo jí.