Některé firmy jsou s námi už od našich začátků. Mezi jednu z těchto firem patří firma Henkel, přesněji její divize Loctite. Díky naší spolupráci máme přístup ke špičkovým technologiím v oblastech lepení, čištění povrchů i údržbě.

Zaměstnanci této divize nejsou pouhými obchodními zástupci. Jsou to odborníci, kteří své práci rozumí do posledního detailu. Letos jsme absolvovali ve firmě školení, kde jsme si osvěžili technologické procesy, nebezpečné typy konstrukcí lepených spojů a měli jsme příležitost zeptat se na veškeré naše otázky, které některé členy našeho týmu trápili. I díky tomuto školení se doufejme zvládneme vyvarovat nehodám lepených spojů, kterým se poslední roky úspěšně vyhýbáme.

Letošní sezónu nás firma Henkel podpořila i materiálně. Obdrželi jsme konstrukční lepidla, čističe, separaci pro kompozitní formy, maziva, vteřinová lepidla i konstrukční lepící pásky. V našem projektu se těžko hledá aplikace, na kterou by Loctite neznal řešení. Dostali jsme také spoustu rad jak správně produkty používat a našli jsme pro některé z nich i nová využití na naší formuli.

Také jsme obdrželi systém znovuplnitelných nádob pro čističe. Tento systém je většinou využíván ve velkých továrnách s masivní spotřebou . My mezi ně nepatříme, ale i pro nás je to příjemné ušetření obalových materiálů i skvělý způsob jak rovnoměrně nanášet čistič na všechny myslitelné povrchy. Tlakové nádoby jsou snadno plnitelné Loctite SF 7063 a stlačeným vzduchem. Práce s tímto produktem je pro nás radostí.

Pokud chcete i vy lepit s jistotou, je pro vás Loctite nejlepším řešením.

Děkujeme za vaší podporu!