Vítáme Vás u posledního reportu ze závodů FS Hungary. Poslední den závodů je zpravidla vyhrazen největší události závodů a tím jest Endurance – vytrvalostní závod na 22km.
Naše formule po předchozím autokrosu měla problémy s pedály. Umístění v autokrosu nám přineslo 24. startovní slot, což nám dalo dostatek času na opravu.
Po vyřešení problémů s pedály se objevily další potíže. Elektronické jednotky formule nedokázaly spolu správně komunikovat po sběrnici CAN. Čas na nástup do závodu a vyřešení všech potíží se nám pomalu, ale jistě krátil.
Hlasatel již vyhlašoval jméno našeho týmu pro nástup do Endurance. I přes naše nasazení se nám nepodařilo včas uvést formuli do provozuschopného stavu a do hlavního závodu jsme nenastoupili.
Do hlavního zavodu jsme sice nastoupit nestihli, ale již z Maďarska jsme odjížděli s plně připraveným vozem, který budeme nyní podrobovat důkladnému testovaní až do příštích závodů v čechách.