PF 2022 a poděkování za sezónu

Po dalším roce se opět ohlížíme za sezonou týmu eForce FEE Prague Formula. Tento rok přinesl nový revoluční design formule a také spoustu úspěchů. Oproti loňskému roku jsme se konečně mohli zúčastnit závodů kontaktně, a ne pouze u obrazovek online.

Již druhou sezonu se můžeme chlubit naší Driverless formulí. Hned první sezonu autonomní formule nastolila solidní laťku, která byla letos překonána neuvěřitelným 3. místem na závodech FS Czech. 

Letošním přírůstkem do týmu byla zbrusu nová pilotovaná formule FSE.X, která je pro nás v mnoha směrech revoluční. FSE.X se umístila na španělských závodech celkově druhá a může se pyšnit 1. místem v disciplíně Endurance a Autocross. Dalším úspěchem byly závody FS Alpe Adria, kde jsme se umístili na 2. místě v disciplíně Endurance a na 3. místě s naším Business plánem. A díky tomu jsme obsadili celkové 2. místo. Další letošní úspěchy si můžete prohlédnout na stránce
O nás.

K soutěži Formula Student vždy patřily obrovské výzvy a i přes veškeré úspěchy v letošní sezoně nehodláme ani na chvilku polevit. Proto od nás, Vy, věrní fanoušci týmu, můžete i nadále očekávat stejné nasazení, se kterým budeme i v nastávající sezoně 2022 překonávat veškeré překážky.

Děkujeme všem, kteří přispěli k tomu, že máme možnost pracovat na vývoji formulí v takto jedinečném projektu. Vážíme si podpory všech fanoušků, rodinných příslušníků i sponzorů. Přejeme Vám mnoho úspěchů do nového roku a především pevné zdraví  v této nestálé době.