Závodní sezóna v roce 2022 pro nás byla jednou z nejúspěšnějších a zároveň nejnáročnějších sezón v historii celého týmu. Tento rok jsme opět ukázali, jak se tvrdá práce, odhodlanost a týmový duch dokážou proměnit v nezapomenutelné zážitky a úžasné výsledky. Přivedli jsme na svět již jedenáctou generaci elektrické formule, a také zcela inovovali náš bezpilotní monopost. Do sezóny jsme vkročili s velkým úspěchem, a to prvním místem na švýcarských závodech s elektrickou formulí a pátým místem na závodech v Itálii s naší autonomní formulí.

Na tento úspěch jsme navázali krásným druhým (EV) a třetím (DV) místem na závodech v Čechách. Následovaly závody na maďarském Hungaroringu, kde jsme se museli vypořádat se značným množstvím výzev, což nás však nezastavilo a bojovali jsme až do poslední chvíle. Tento rok jsme měli možnost jako jediný tým z České republiky bojovat o cenná umístění na nejprestižnějších závodech v sérii Formula Student, a to na německém Hockenheimringu. A pomyslnou třešničkou na dortu pro tým eForce byly poslední závody v Chorvatském městečku Novi Marof, odkud si naše elektrická formule odvezla krásné druhé místo. Vydařenější uzavření náročné závodní sezóny jsme si nemohli přát.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce, přejeme krásné prožití svátků vánočních a bezstarostnou jízdu rokem 2023.