Dává vůbec smysl motorsport bez závodních jezdců? A jak se staví přímo na ČVUT autonomní závodní formule? V debutové přednášce cyklu „Večery s elektroformulí“ se podíváme pod pokličku vývoje první české samořiditelné formule v životní velikosti. Přednášet budou studenti ČVUT, kteří na projektu přímo pracují.

Večery s elektroformulí jsou cyklus přednášek, kde je možné se v akademickém prostředí podívat do nitra unikátního projektu vývoje elektrického motorsportu. Studentský tým eForce, fungující na ČVUT již desátým rokem, zde probírá problémy, se kterými se při návrhu a stavbě formule setkává a představuje svá inženýrská řešení.

Nenechte si ujít pilotní přednášku, která se uskuteční již 21. 1. 2020  od 19:00 v učebně T2:C3-337 na Fakultě elektrotechnické ČVUT. Na tuto přednášku navážou během letního semestru postupně další tři. Organizační struktura týmu eForce se skládá ze čtyř sekcí, které spolu úzce spolupracují a každá z nich má pro tým nenahraditelnou roli. Další přednášky se uskuteční již v březnu, dubnu a květnu. Všechny divize zde představí svou každoroční práci a úskalí, se kterými se setkávají. Poslechnete si mnoholeté zkušenosti studentů, které si při studiu prochází komplexní inženýrskou praxí.

Těšíme se na vás!