Týden potom, co jsme formuli zabalili do přepravní bedny a poslali letadlem do Dubaje, vyrazila i naše čtyřčlenná skupina. Nočním letem ze soboty na neděli jsme brzy ráno dorazili na letiště a rovnou jeli na EXPO.
Areál se totiž veřejnosti otevírá v 10:00 a v tu dobu už musí být všechny exponáty na svém místě. Únavě navzdory jsme se se stejným nasazením jako na závodech vrhli do práce. Během půl hodiny byla formule vybalená, postavená na kolech a připravená k prezentaci.
Dopoledne jsme strávili umisťováním formule na místo v expozici Českého pavilonu. Jako nejlepší řešení se ukázala pozice hned u vchodu do pavilonu pod skulpturou Mrak od Jana Dostála.

Naše autonomní formule je v pavilonu vystavena v rámci dvoutýdenní expozice CZ-EX Machina, během které Česká republika prezentuje svůj technický um a zkušenosti ukázkou vlastních strojů a zařízení. Kromě formule je zde k vidění například systém na kontrolu a opravu potrubí Zikmund, autonomní skladoví roboti od Zásilkovny nebo elektrický surfboard od firmy Jetsurf.

Druhý a třetí den jsme řešili zejména formální záležitosti, konečně jsme se trochu zorientovali v areálu a měli možnost navštívit několik zahraničních pavilonů.Úterní večer jsme využili k poznávání města a vyrazili se podívat na Burj Khalifa.

Ve středu ráno jsme před otevřením areálu vyjeli s formulí ven před pavilon a nafotili několik fotek s modrým maskotem ČVUT. Poté jsme formuli přestěhovali na její finální místo v prvním patře pavilonu k nápisu “Czech Republic the country for future”, kde formuli doprovází i záběry z našich závodů.

Potom, co jsme vyřešili vše potřebné jsme si naplánovali volno. Čtvrtek a pátek jsme strávili odpočinkem a výletem do historického centra, před naším návratem do Prahy ke školním povinnostem a pracemi na výrobě nových monopostů.

Sobota byla náš předposlední den v Dubaji a shodou okolností se zrovna na sobotu v českém pavilonu naplánoval koncert kapely Mirai. Ten večer se v pavilonu sešlo několik desítek čechů, většina dlouhodobě žijících v Dubaji. Měli jsme tedy možnost se prezentovat, popovídat si a na závěr se rozloučit s kolegy z pavilonu.

Letadlo domů odlétalo v 17:10, takže jsme dopoledne pouze připravili věci pro druhou skupinu, zabalili se a vyrazili na letiště.