Vážení podporovatelné, příznivci, přátelé a kamarádi,

rádi bychom Vás pozvali na akci Rollout 2022 pořádanou ve ŠKODA muzeu v Mladé Boleslavi, kde bude představena 11. generace pilotované elektrické formule soutěže Formula Student. Členové týmu zde odprezentují technický návrh inovativního monopostu FSE.11. Prezentace budou také doplněny o představení zdokonaleného samořiditelného monopostu DV.01, který je v ČR unikátní platformou pro výzkum autonomního řízení.

Za jedenáct let fungování studentského projektu tým eForce FEE Prague Formula dosáhl na celková vítězství mezinárodních závodů jak v Evropě, tak i v USA a Kanadě. Autonomně ovládaný monopost se na svých vůbec prvních závodech umístil na třetím místě na závodech v Mostě. Stále si udržujeme prvenství jediné plně pojízdné driverless formule v České republice

Přijďte si poslechnout technickou prezentaci a buďte u odhalení nových monopostů, které vznikly v rukách studentů ČVUT pod záštitou  Fakulty elektrotechnické.
Akce se bude konat 22. června v ŠKODA muzeu. Příjezd je možný od 9:00 a program bude zahájen v 10:00. V průběhu akce bude k dispozici malé občerstvení. Svou případnou účast nám prosím oznamte vyplněním krátkého dotazníku.
Celou akci bude také možné sledovat na streamu.

V případě dotazů či nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vaši účast! 

Tým eForce