ABB FIA Formula E – Rome ePrix 2019

Všichni, kdo dobře sledují naše sociální sítě vědí, že jsme se před týdnem zúčastnili prestižních závodů 2019 GEOX Rome E-Prix soutěže ABB FIA Formula E. Za to, že jsme měli možnost účastnit se této akce vděčíme našim italským kolegům, týmu Tefiso e Potlakileng. Tímto jim ještě jednou mnohokrát děkujeme!

Už ve čtvrtek odpoledne jsme dobalili poslední potřebné věci a vydali se na dlouho cestu. V pátek ráno, po náročné cestě jsme konečně dorazili do Říma, kde jsme vyložili naši nejnovější formuli, pozdravili se s organizátory a členy ostatních Formula Student týmů. Potom jsme se mohli věnovat dennímu programu závodů a prezentovat všem účastníkům akce náš monopost.

V sobotu jsme měli možnost přihlížet zlatému hřebu této události, kvůli kterému všichni návštěvníci dorazili. Tím nebylo nic jiného, než samotný závod Formula E. I v tento den jsme měli možnost v areálu závodů vystavovat naši formuli, načerpávat inspiraci od ostatních týmů a vyměňovat si s nimi svoje tipy. Také jsme zde měli tu jedinečnou příležitost klást zvídavé otázky odborníkům z praxe.

Závody i ostatní program, který se konal v rámci této akce pro nás znamenaly další zkušenosti, které jsou pro náš projekt klíčovými. Proto se už teď těšíme na příští ročník!

CzechEnglish
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!