Od začátku nového školního roku jsme začali s návrhem naší nové formule. Lepší, spolehlivější, lehčí, krásnější! Uplynulé dva měsíce usilovné práce na návrhu vyústily v úterní celotýmovou schůzi.

Jak mechanická, tak i elektrická skupina našeho týmu se sešla a konfrontovala svá nová technická řešení, která vznikají zejména ze zkušeností z předešlých sezón. Obě skupiny přišly v posledních měsících s řadou nových myšlenek i cest, jakými posunout naši formuli pro příští sezónu opět na lepší úroveň. Proto je důležité se čas od času sejít v kompletním složení a naše inovativní myšlenky doladit ze všech hledisek a do nejposlednějšího detailu.

Po poslední sezóně, která se velmi vydařila se náš tým nehodlá zastavit na místě. Pořád se snažíme vylepšovat naše nápady, optimalizovat a validovat naše řešení tak, aby další sezónu náš nový monopost opět minimálně obhájil všechna umístění, kterých jsme doposud dosáhli.

Čím tedy chceme docílit vyladěnějšího monopostu? Od kompletního přepracování monokoku, náprav, kolové zástavby i celého pohonného ústrojí, přes vylepšenou elektroniku i řídicí systémy auta, lepší akumulátor a management práce s energií. Vyvíjíme nové, lepší, rychlejší i potenciálně úspěšnější auto! Minulou sezónu jsme si potvrdili, že náš tým má na to mířit až na ty nejvyšší příčky. Za tímto cílem si letos jdeme o to víc. Těšte se na naši novou formuli.

Děkujeme všem za podporu při náročné cestě ve vývoji a výrobě nové elektrické formule FSE.08 týmu eForce FEE Prague Formula!