V průběhu ledna jsme se zúčastnili registračních testů soutěže Formula Student. Testy probíhají online a jejich úspěšné zvládnutí je nutnou podmínkou k účasti na letních závodech. I přes pokračující pandemickou situaci, jsme se s online testy vypořádali na výbornou a budeme tak moci naši práci i univerzitu reprezentovat hned v několika evropských státech.

Letos do Evropy vyrazíme s naším jedenáctým pilotovaným monopostem a autonomní formulí, která od loňského roku prošla řadou inovací. Pilotovaná formule začne reprezentaci ve Švýcarsku, ve stejném čase bude bezpilotní formule na závodech v Itálii. Následně se obě formule sejdou na domácích závodech pořádaných v Mostě. Na těchto závodech rádi uvidíme všechny své domácí fanoušky, včetně Vás! Z České republiky zamíří obě formule do Maďarska, kde bezpilotní formule svou závodní sezónu uzavře. Pilotovaná formule bude pokračovat na jeden z nejprestižnějších závodů do Německa a sezónu zakončí na závodech v Chorvatsku.

Celý tým usilovně pracuje na vývoji a stavbě monopostů s jediným cílem, zúročit všechnu tvrdě odvedenou práci a dojet si pro vítězství.

Děkujeme Vám za podporu, díky Vám se můžeme posouvat dál.